Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRVO OKUPLJANJE

Ići dole 
+11
Yaris*TS*Kg
Admin
zvezdica
Johnny B lude
dzvini
vicenco
Celica STi
Arsen
skyline
vojislavbb
toske
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Celica STi

Celica STi


Muški Posts : 59
Join date : 04.07.2009
Age : 35
Location : Munze

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 23, 2009 5:47 pm

Moje misljenje je da je bolje napraviti okupljanje u septembru, dok ne krenu ljudi na fakultete i dok ne pocne lose vreme, jer kako ste i samo svedoci ove godine se osuncao samo onaj ko je isao na more :-)
Nazad na vrh Ići dole
zvezdica

zvezdica


Ženski Posts : 18
Join date : 11.07.2009
Age : 46
Location : bgd

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2009 2:02 pm

mi ako ovako nastavimo kome sta odgovara necemo se ni okupiti Smile ja sam za oktobar ,
Celica STi septembar...
Uostalom nece nam biti to jedino okupljanje nadam se pa ko dodje dodje
Ovi sto su na forumu bmw-a okupljaju se petkom i nedeljom tako da nema potrebe da pravimo od toga nemogucu misiju

Naravno da je bolje da nas bude sto viseali sta da se radi ako neko ne moze..
Ja za sada nemam nikakve planove ni za septembar ni za oktobar ali rekoh bolje oktobar zbog organizacije
Nazad na vrh Ići dole
toske

toske


Muški Posts : 152
Join date : 01.07.2009
Age : 39
Location : Cacak

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2009 2:12 pm

Ostavljamo za drugu polovinu oktobara biće 18 ili 25 oktobar, zbog bolje organizacije a i na ovaj način dajemo mogućnosti i novim članovima da nam se priključe i pridruže, naravno da neće biti ovo jedino okupljanje, okupljanja širih razmera nam tek predstoje.Takođe moramo se i optimizovati i u odnosu na vreme.
Nazad na vrh Ići dole
vojislavbb

vojislavbb


Muški Posts : 80
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Sombor, Novi sad

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2009 12:02 am

Ja se donekle slazem sa zvezdicom, treba samo reci datum i gotovo, ko je tu-tu je...

A sto se tice BMW foruma, mozda se oni cesce okupljaju, ali njih ima daleko vise, a s obzirom da je nas manje, mi bi trebali biti daleko slozniji...A inace, forum im je toliko slab da ako postujes nesto, dobijes odgovor na post tek posle 2-3 nedelje, znam jer mi drugar tamo...

Zvezdice, imas PM, mog drugara interesuju felne za BMW koje si pominjala da imas...
Nazad na vrh Ići dole
simella

simella


Muški Posts : 23
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Beochin

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 2:00 pm

1.Toske
2.Vojislavbb
3.skyline
4.Arsen
5.Celica STi
6.vicenco
7.Dzvini
8. JB lude + HCS Cool
9.Zvezdica
10. Truly
11. simella

Meni je takodje pogodan oktobar,3.10. me zene pa sam u frci oko organizacije,tako da bi mi valjalo druga polovina oktobra taman po planu kluba.
Ako me zena pusti Suspect


Poslednji izmenio simella dana Pet Avg 28, 2009 4:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir Korac

Vladimir Korac


Muški Posts : 36
Join date : 04.07.2009
Age : 43
Location : Valjevo

PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 9:58 am

1.Toske
2.Vojislavbb
3.skyline
4.Arsen
5.Celica STi
6.vicenco
7.Dzvini
8. JB lude + HCS Cool
9.Zvezdica
10. Truly
11. simellla
12. Vladimir Korac


Sto se tice datuma, vremena i mesta sve mi odgovara....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVO OKUPLJANJE   PRVO OKUPLJANJE - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRVO OKUPLJANJE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OBAVESTENJA :: Manifestacije i okupljanja-
Skoči na: